Zespół trenerów i szkoleniowców | To co dla zawodnika najważniejsze…

Szkoła Tańca Szczecin Mistrzów Taniec Towarzyski

Zespół trenerów i szkoleniowców | To co dla zawodnika najważniejsze…

featured

System szkolenia sportowego:

Kiedy w 2009 roku Anne Gleave (Wielokrotna mistrzyni świata) była poproszona o zrobienie wykładu na temat: „Jak wygrać Blackpool?” zapytała najlepszych tancerzy na świecie, jaki jest ich przepis na sukces. Każdy z zawodników stwierdził, że kluczowym elementem był dla nich zespół trenerów, który na co dzień sprawował nad nimi opiekę.

Poznając najlepsze światowe systemy pracy z parami w klubach tanecznych tworzymy w Szczecinie najbardziej efektywny system pracy:

Codzienna indywidualna opieka trenerów najwyższej klasy w stylu Latynoamerykańskim i Standardowym. Od września zostanie wprowadzony Plan Zajęć, który umożliwi maksymalny rozwój zawodników w systemie treningów grupowych. Po zajęciach grupowych z każdego stylu odbędzie się tematyczny trening typu „Practice”. Piątek będzie dniem zajęć ogólnorozwojowych prowadzonym przez wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie oraz treningu „Stamina Practice”, który jest niezbędny w procesie przygotowania par do startów w turniejach.

Najlepsi szkoleniowcy Polskich par zgodzili się na wspomaganie rozwoju najwyższego poziomu tanecznego w Szczecinie. Co miesiąc będziemy gościć:

  • Andreja Mosejcuka – w czasie swojej kariery zdobył tytuł Mistrza Polski i osiągnął najwyższy światowy poziom. Prowadzi jeden z najlepszych klubów w Polsce „Polish Club”, jego zawodnicy stają na podium Mistrzostw Polski, są finalistami Blackpool Dance Festival, Mistrzostw Świata oraz German Open.
  • Dorotę Trętowską – Mistrzyni Polski, 2 miejsce na Blackpool Professionals RS, czołowy szkoleniowiec standardowych par w Polsce, wychowała najlepszych zawodników i trenerów Polski ostatniej dekady.

 

Najlepsi z najlepszych – aby osiągnąć najwyższy poziom, niezbędne są szkolenia z najlepszymi na świecie. Pełne zaangażowanie w nasze pary uzyskamy zapraszając ich do naszego studia. Więcej szczegółów na temat szkoleń z zagranicznymi szkoleniowcami podamy wkrótce..

Wspólne, grupowe wyjazdy na campy i zawody zagraniczne poszerzą horyzonty tancerzy i dadzą ogromne doświadczenie, które sprawdzi się na turniejach krajowych i międzynarodowych.

Jesteśmy w trakcie przygotowań do organizacji pierwszego turnieju tańca, który odbędzie się w roku 2016. Dołożymy wszelkich starań, aby była to najlepsza impreza taneczna w naszym okręgu.

Adrian Kopczyński & Magdalena Geldner

Szymon Kalinowski & Grażyna Grabicka

Tags: , , ,

Dodaj komentarz