Cennik

danceclub™ Kids 3+
60zł
Taniec dla najmłodszych, nauka poprzez zabawę. Tańce Disco, Hip-Hop i wprowadzenie do Tańca Towarzyskiego
4x45min
danceclub™ Sport
170zł
Wszystkie zajęcia wliczone w cenę. Przygotowanie zawodników na różnym poziomie, rywalizacja taneczna na arenie krajowej i międzynarodowej. Szkolenia ze światowej sławy trenerami.
Dostęp do sali - NO LIMIT
Pierwszy Taniec
90zł
Idywidualna nauka dla par, choreografia i muzyka przygotowana specjalnie dla was. Powierz swój najważniejszy taniec profesjonalistom.
Lekcja Indywidualna:45min
danceclub™ Kids 6+
100zł
Zajęcia taneczne dla dzieci, przygotowanie do turniejów tańca towarzyskiego. Zajęcia 2x w tygodniu.
 
danceclub™ Sport 2
140zł
Grupa zaawansowana dla dzieci w wieku 10-13 lat Wszystkie zajęcia wliczone w cenę. Przygotowanie zawodników na poziomie juniorskim, rywalizacja taneczna na arenie krajowej i międzynarodowej.
 
Weekendowy Kurs dla Dorosłych
80zł/150zł
Zajęcia dla Dorosłych i Studentów, nauczymy ciebie tańców Standardowych i Latynoamerykańskich
4x60min
 
PRO-AM PLATINUM
150zł
Lekcje z trenerami najwyższej międzynarodowej klasy "S" z tytułami Mistrzowskimi. Pro Am - system nauczania tańca polegający na pracy indywidualnej kursanta ze swoim instruktorem oraz wspólnego prezentowania nabytych umiejętności na turniejach i pokazach.
1x45min
 
PRO-AM
90zł
Pro Am - system nauczania tańca polegający na pracy indywidualnej kursanta ze swoim instruktorem oraz wspólnego prezentowania nabytych umiejętności na turniejach i pokazach.
Lekcje z trenerami mistrzowskiej klasy "A"
1x45min
Balet
20zł
Opłata za wejście. Zajęcia z Kseniia Naumets-Snarska - Solistka Baletu Opery na Zamku w Szczecinie. Laureatka VI Międzynarodowego Konkursu Narodowych Tańców Świata. Absolwentka wydziału pedagogiki kierunku kultury i sztuki Państwowego Uniwersytetu w Hersonie i Państwowej Szkoły Baletowej w Kijowie, gdzie jako uczennica brała udział w spektaklach baletowych: Śpiąca Królewna, Gioconda, Chopiniana, Pahita.
60min